marketing gyakornok | budapest

posted
contact
panka zsidákovits, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
marketing / PR
job type
permanent
reference number
122790 / 22205
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Gyakornoki helyet keresel marketing területen, ahol angol nyelvtudásodat is kamatoztathatod?

Érdekelnek az autók? Szívesen kezdenéd karriered egy vezető autóipari multinál?

Jelentkezz most marketing gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet!

- A Marketing Menedzser és a Szakmai Vezető munkájának aktív támogatása
- Szakmai anyagok előkészítése, adminisztráció
- Részvétel a napi munkafolyamatokban
- Kapcsolattartás az ügynökségi partnerekkel
- Részvétel rendezvények szervezésében
- Ad hoc asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 6 hónapig
- Minimum heti 30 óra rendelkezésre állás
- Folyékony és aktív angol nyelvtudás
- Online marketing alapismeretek
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Problémamegoldó készség és rugalmasság
- Autóipar iránti érdeklődés, elkötelezettség

Amit kínálunk / Offer

-Kiváló karrierlehetőségek, akár hosszú távon is
-Remek referencia a piacon
-Versenyképes kompenzáció
-Szakmai gyakorlat igazolása
-Belvárosi munkavégzés modern irodai környezetben
-Fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Applications

Panka Zsidákovits
panka.zsidakovits@randstad.hu