marketing asszisztens | szigetszentmiklós

posted
contact
panka zsidákovits, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szigetszentmiklós, budapest
job category
marketing / PR
job type
permanent
reference number
115776 / 21111
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Dinamikus és pro-aktív személyiség vagy? Tele vagy ötletekkel és elképzelésekkel? Kreativitásodnak nem szab határt semmi sem?
Ha a válaszod IGEN, ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget és jelentkezz marketing asszisztens-nek nemzetközi partnerünkhöz, aki kiemelkedő szerepet tölt be a fűtéstechnikai piacon!

-Rendezvények szervezése és adminisztratív támogatása
-Online marketing kampányok kezelése és fejlesztése
-Nyomdai anyagok készítésében való részvétel
-Promóciók szervezésének támogatása
-Marketing anyagok készletének kezelése
-Kimutatások és elemzések készítése

Elvárások / Requirements

-Felsőfokú végzettség
-Pályakezdő, vagy 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
-Aktív angol nyelvtudás
-Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
-Dinamikus, motivált személyiség
-Megbízhatóság és pontosság

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag
-Stabil, nemzetközi háttér
-Kiváló munkakörülmények
-Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Panka Zsidákovits
panka.zsidakovits@randstad.hu