logistics specialist | nyíregyháza

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nyíregyháza, szabolcs-szatmár-bereg
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
29947 / 31349
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Multinacionális partnerünk nyíregyházi gyáregységébe keresünk tapasztalt munkatársat logistics specialist munkakörbe.

  • Operatív beszerzői feladatok ellátása
  • Rendszerek folyamatos fejlesztése
  • Új riportok létrehozása
  • Vizuális management fejlesztés
  • AX rendszer bevezetésében és egyéb projektekben, fejlesztésekben való közreműködés

Elvárások / Requirements

  • Gazdasági vagy mérnöki végzettség
  • 3-5 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerekben való jártasság, Microsoft AX előny
  • Magas szintű excel ismeret (függvények, pivot)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előny
  • Jó tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozottság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafetéria, éves bónusz)
  • Egészségügyi biztosítás
  • Hosszútávú lehetőség
  • Multinacionális környezet

Kapcsolattartó / Information

Ligeti Ádám

adam.ligeti@randstad.hu