junior mechanical engineer - facility installation | tatabánya

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tatabánya, komárom-esztergom
job category
Manufacturing / Production
job type
permanent
reference number
27770 / 28693
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnerünk az egyik legrégebbi és legnagyobb autóipari beszállító vállalatának számít, elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkoznak.

A csapat új tagjaként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • műszaki eszközök, létesítmények, alkatrészek, berendezések, vagy rendszerek tervezése, karbantartása, megvalósítása, fejlesztése, műszaki felülvizsgálata,
  • részvétel a karbantartási és üzemeltetési munkák előkészítésében,
  • költségvetések kezelése,
  • alvállalkozók munkájának felügyelete,
  • műszaki dokumentációk elkészítése, kezelése.

Elvárások / Requirements

Az állás betöltéséhez az alábbi elvárásoknak kell megfelelni:

  • (műszaki) mérnöki alapdiploma,
  • középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

Pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni mérnöki pályán? Szeretnél részt venni egy bővülő gyár építésében?

Partnerünk saját állományába keresünk munkatársat JUNIOR MECHANIKUS MÉRNÖK pozícióba, aki műszaki oldalról támogatja az építkezést.

Munkavégzés helye: Környe, Ipari Park

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • étkezési hozzájárulás,
  • munkába járási támogatás,
  • fejlődési lehetőség,
  • támogató, professzionális, jól képzett csapat,
  • szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb tájékoztatásért forduljon bizalommal tanácsadónkhoz:

Petruch Fanni

+36 30 981 0013

fanni.petruch@randstad.hu