stock control manager | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
29307 / 30570
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Partnercégünk egy magyarországi nonfood kiskereskedelmi vállalat.

A Stock Control Manager fő fókuszában a szortiment menedzselése áll illetve a beszállítókkal
való kapcsolattartás. Az adatbázis kezelésen és a napi rendelési folyamaton túl stratégiai
kérdésekben is jártas.

Fő feladatai:

  • Stratégiai rendelési folyamat felügyelete, fejlesztése
  • Normál szortiment és az akciók elérhetőségének biztosítása, visszamérése
  • Készletgazdálkodási csapat irányítása, felügyelete, támogatása
  • Termék és megrendelés adatbázis vezetése/kezelése, törzsadatok
    fejlesztése
  • Rendelési tervek készítése, kezelése, naprakészen tartása
  • Forecast folyamat fejlesztése a társosztályok közreműködésével
  • Riportok, elemzések készítése (területhez tartozó KPI-ok és statisztikák segítségével)
  • Felsővezetés és a vállalat támogatása az éves eredmények elérésében
  • Beszerzőkkel, áruházakkal, beszállítókkal való együttműködés

Elvárások / Requirements

● Felsőfokú végzettség
● 3+ év releváns szakmai-, és minimum 3 éves vezetői tapasztalat
● Angol tárgyalóképes nyelvtudás
● Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek – kiemelten Excel
elemzési képességek
● Problémamegoldó és kommunikációs készség
● Erős analitikus készségek
● Adatalapú gondolkodás és önálló döntéshozatali képesség
● Jó szervező- és tárgyalókészség
● B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

  • Megbízható és stabil munkahelyet
  • Céges autót
  • Fejlődési lehetőséget

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem"
gombbal tudja elküldeni. További információ és jelentkezés: Csigó-Tolnai
Eszter-