logisztikai munkatárs | budaörs

posted
contact
réka bányai, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
37821 / 13050
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Gógyszeriparban tevékenykedő, multinacionális partnerünk számára keresünk Logisztikai munkatársat azonnali kezdéssel, határozott időre (1 évig)!

-Vevői árlisták, kezelése, karbantartása
-Ajánlatok, szerződések nyomonkövetése
-Adminisztratív feladatok elvégzése
-Adatkezelés, adatok fésülése, javítása
-Kimutatások, riportok készítése
-SUN (ERP) szoftverben való munkavégzés
-Excel táblázatok kezelése
-Részvétel az SAP bevezetése projektben
-Kollégák munkájának adminisztratív segítése
-Logisztikai asszisztensek helyettesítése

Elvárások / Requirements

-gazdasági végzettség
-előny: logisztikai/kereskedelmi végzettség
-min. 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
-Excel, MS Access vagy más adatbáziskezelői programok magas szintű ismerete
-középfokú angol nyelvtudás (nyelvvizsga)
-SAP-ben való jártasság előny
-rendszerszemlélet, adatbázisok kezelésében jártasság
-megbízhatóság, precizitás, lelkiismeretesség a minőségi munkavégzés érdekében
-jó problémamegoldó készség
-rugalmas, proaktív személyiség
-önálló munkavégzés és montonítás tűrő képessége

Amit kínálunk / Offer

-Nemzetközi, modern munkakörnyezet
-Megbízható hátterű cég
-Versenyképes fizetés és juttatások (cafeteria, munkába járás támogatása)

Kapcsolattartó / Applications

Réka Bányai
+36 1 688 6831