logisztikai asszisztens | budakeszi

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budakeszi, pest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
133206 / 22797
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Prémium horgany termékeket értékesítő partnerünk számára keresünk Logisztikai asszisztens kollégát, aki logisztikához kapcsolódó teendőin túl képes az értékesítésre és karbantartásra vonatkozó támogató, szervezői feladatokat is ellátni.

- Szállítások szervezése, beszerzési megrendelések továbbítása a beszállítók felé, szállítmányok érkezéskori ellenőrzése, fuvarokmányok elkészítése
- Épületek karbantartási folyamatainak megszervezése
- Készletszint figyelése és kezelése az ügyfelek kiszolgálása érdekében
- Raktárleltár, szervizközpont és a szállítóeszközök felügyelete
- Havi értékesítési jelentéseket küldése a menedzsment felé: árajánlatok, rendelési visszaigazolások, számlázás, fuvarokmányok kezelése
- Tárolási folyamatok biztosítása a helyi jogszabályoknak megfelelően
- Raktár üzemeltetőkkel való kapcsolattartás, illetve munkakörülményeik felügyelete

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- MS Office ismerete
- Kiváló szervezőkészség
- Megbízható, dinamikus, csapatjátékos

Amit kínálunk / Offer

- Családias munkakörnyezet
- Hosszútávú lehetőség
- Vonzó juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Imre Tamás