logistics coordinator | kiskunfélegyháza

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kiskunfélegyháza, bács-kiskun
job category
Logistics / Procurement
job type
permanent
reference number
27805 / 28737
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Dinamikusan növekvő partnerünkhöz keresünk Logisztikai Koordinátor pozícióba kollégát bővülés miatt Kiskunfélegyházára.

A leendő kolléga feladatai:

  • Csapat felügyelete
  • Logisztikai célok megtervezése, végrehajtása
  • Logisztikai költségek optimalizálása
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás
  • Raktári tevékenységek szakmai koordinálása
  • Aktív részvétel fejlesztési projektekben

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal

Amit kínálunk / Offer

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Személygépjármű
  • Családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Bianka Juhász

bianka.juhasz@randstad.hu