áruösszekészítési csoportvezető | alsónémedi

posted
contact
dóra száraz, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
alsónémedi, pest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
152183 / 23220
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Új év, új lehetőségek, új munka!
Raktárban dolgozol, ahol te vezeted a csapatod?
Jelentkezz hozzánk komissiózási csoportvezetőnek.

Felügyeli és ellenőrzi a bolti rendelések összekészítését
Felügyeli az egységrakomány-képzést, kiszűri és dokumentálja a hibákat, valamint értesíti az érintett kollégákat az esetleges hibákról
Koordinálja a műszak indulását, menetét és lezárását Betartja és betartatja, valamint továbbadja a raktár- és osztályvezetői utasításokat, irányelveket A törvényi előírásoknak megfelelően elkészíti az osztály dolgozóinak beosztását
Ellenőrzi a gépnaplókat
Folyamatos oktatásban részesíti a munkatársakat
Betartja/betartatja a HACCP előírásokat az áruösszekészítés területén
Aktívan részt vesz a leltári folyamatokban

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség
1 év raktári csoportvezető tapasztalat
Érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk / Offer

Modern munkakörnyezet
Előrelépési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Dóra Száraz
+36 30 190 9694
dora.szaraz@randstad.hu