ügyvédjelölt | budapest

posted
contact
enikő vass, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
legal
job type
permanent
reference number
159175 / 24261
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyvédjelöltet keresünk egy kereskedelmi jogra szakosodott, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodába. Ha most diplomáztál vagy maximum egy év tapasztalatod van, és egy lendületes, fiatalos csapat tagja szeretnél lenni, ne habozz, jelentkezz!

Feladatok:

- társasági jogi csoport ügyvédei munkájának segítése
- jogi kutatómunka
- külföldi tanácsadókkal kapcsolattartás
- tranzakciós dokumentumok elkészítésében való közreműködés

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- pontos, precíz munkavégzés
- igény a fejlődésre

Előnyt jelent:

- nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
- egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- modern, professzionális munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- szakmai fejlődési lehetőség
- önálló, változatos munkavégzés

Kapcsolattartó / Applications

Vass Enikő
eniko.vass@randstad.hu