manuális/automata tesztelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
25039 / 16104
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Vonz a tesztelés világa? Szereztél már tapasztalatot manuális vagy automata tesztelésben?

Jól beszélsz angolul?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, Téged keresünk!

Dinamikusan fejlődő partnercégeink számára keresünk tesztelőket, manuális és automata területre egyaránt!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása, végrehajtása és adminisztrációja
  • Teszteredmények dokumentációja és kiértékelése
  • Hibajegyek kezelése, követése
  • Komplex E2E tesztelés, együttműködés más csapatokkal
  • Automatizált tesztelési stratégia kidolgozása
  • Automatizált tesztelési keretrendszer meghatározása, tervezése, fejlesztése és karbantartása
  • Automata tesztek kidolgozása és ellenőrzése
  • Innovatív projektekben való részvétel

Elvárások / Requirements

A pozíciók betöltéséhez szükséged lesz:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányokra
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásra szóban és írásban
  • Tesztelési módszertanok ismeretére
  • A tesztelési életciklus és folyamatok ismeretére
  • Ticketing rendszer ismeretére

A pozíciók betöltéséhez előnyt jelent:

  • ISTQB végzettség
  • Adatbáziskezelésben szerzett tapasztalat, SQL ismeret
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési ismeretek (.NET C#, Java, Javascript, Python, Perl)
  • CI tool ismeret

Amit kínálunk / Offer

Amire számíthatsz:

  • Nemzetközi környezet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos technológiák
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások

Kapcsolattartó / Information

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu