full-stack webfejlesztő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
job type
permanent
reference number
24978 / 19046
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

A fejlesztés a szenvedélyed? Dolgoztál már webfejlesztőként front-end, back-end vagy full-stack pozícióban? Ha új lehetőségeket keresel, akkor jelentkezz most!

Mik lennének a napi feladataid?

Fejlesztés, fejlesztés és még egy kis fejlesztés

Esetenként tesztelés

Együttműködés a csapattal különböző projekteken

Elvárások / Requirements

Tapasztalat valamilyen front-end technológiában: React, Angular, JavaScript, HTML, CSS, jQuery

Tapasztalat back-end területen: PHP, ASP.NET, Node.js

Cloud tapasztalat (AWS, Azure vagy GCP) előny lehet

Elhivatottság a clean code iránt

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés

- Fejlődési/előrelépési lehetőség

- Változatos béren kívüli juttatások

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

diana.dalanics@randstad.hu