rendszerintegrátor ( .net, on premise and cloud ) | budapest

posted
contact
zsanett horváth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
137809 / 23045
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Európa egyik vezető beszerési és fizetési megoldások automatizálási szakértője,. A szállító kiválasztástól a
számla kifizetésig tartó folyamat automatizálása során globálisan elterjedt technológiákat (S2P,
P2P-R2P, ICR) integrálunk komplex ERP környezetekbe, igény szerint klasszikus on-premise
implementációként vagy cloud szolgáltatásként.

A fejlesztő csapat tagjaként, a cég által értékesített vagy a cég által implementált
alkalmazások üzembe helyezése, testre szabása, fejlesztése, programozása, a CR-ként megjelenő
ügyféligények lefejlesztése a cég vagy az ügyfél telephelyén.
Főbb feladatok, munkák:
 Nagyvállalati célrendszerek/szolgáltatások on-premise vagy felhőben telepítése,
paraméterezése, testreszabása
 Segédalkalmazások, szolgáltatások fejlesztésében és továbbfejlesztésében való szakmai
közreműködés
 Együttműködés projektvezetővel, tanácsadóval, gyártói és saját supporttal
 A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok magas színvonalú ellátása

Elvárások / Requirements

 Felsőfokú informatikai vagy programozói végzettség
 Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
 Hálózati ismeretek (TCP/IP)
 Microsoft Windows IIS ismeretek
 Oracle, SQL server 2005/2008/2012/2014 ismeret, SQL, PL-SQL programozási nyelvben
jártasság
 Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem
 Fiatal csapat, baráti légkör, kreatív munka - "multi"-ból kiszabadulni vágyóknak
 Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
 Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén
 Otthoni munkavégzés lehetősége – home office

Kapcsolattartó / Applications

Zsanett Horváth
+36 1 411 2090