linux rendszermérnök | budapest

posted
contact
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
119803 / 18871
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk audio-videó technológiákban rejlő innovatív megoldások megvalósításával foglalkozik, bővülő csapatukba keresünk Linux rendszermérnök kollégát.
Ha szeretnél egy olyan fiatalos csapat tagja lenni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre és új területek megismerésére, jelentkezz!

-Linux alapú rendszerek üzemeltetése - infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetés, hibakeresés
- Üzemeltetési környezet fejlesztése
- Rendszerintegrációs projektekben való részvétel, új technológiai megoldások tesztelése, verifikálása, rendszertervezés
- Kiszolgáló rendszerek fejlesztése
- Ügyfelek szakmai támogatása távolról és lokálisan

Elvárások / Requirements

- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Linux operációs rendszer üzemeltetési szintű ismerete
- Alapvető hálózati ismeretek
- Webkiszolgálással kapcsolatos ismeretek (web szerverek, PHP)
- Proaktivitás, jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, csapatmunka
- Önálló, precíz munkavégzés

Plusz pont, ha ezekkel is rendelkezel:

- Felsőfokú végzettség
- Nagyteljesítményű és nagy rendelkezésre állású webes szolgáltatásokkal kapcsolatos ismeretek
- Elosztott és redundáns rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
- Ansible konfiguráció menedzsment ismerete
- Nginx webszerver tapasztalat
- MySQL/MariaDB üzemeltetési tapasztalat
- PHP és/vagy Python nyelvek ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Stabil hátterű, fejlődő cég
- Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű feladatok, támogató légkör
- Új iroda, modern munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Kapcsolattartó / Applications

Nagy Annamária
annamaria.nagy@randstad.hu