it biztonsági szakértő | budapest, xiii. kerület

posted
contact
ildikó rác, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, xiii. kerület, budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
146331 / 23540
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 200 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

- IT biztonsági szabályzatok, üzletmenet folytonossági tervek készítése, felülvizsgálata
- IT biztonsági kockázat elemzés és kockázatcsökkentő tevékenységek végzése
- IT biztonsággal kapcsolatos belső projektek koordinálása
- Belső és külső IT biztonsági auditok, sérülékenység vizsgálatok szervezése, végrehajtása, nyomonkövetése
- Részvétel DRP tervezésben és tesztelésben
- Riportok készítése

Elvárások / Requirements

- Műszaki felsőfokú végzettség
- 3-5 év szakmai tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelentenek a következő minősítések:

- ITIL minősítés
- PMP minősítés
- CISA, CISM minősítés

Amit kínálunk / Offer

- Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
- Modern, magas színvonalú irodai környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Felelősségteljes munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Rác Ildikó
ildiko.rac@randstad.hu