front-end fejlesztő (angular, react) | budapest

posted
contact
zsófia szentes, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
126846 / 22456
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapat. Ügyfeleik elsősorban a pénzügyi szektor képviselői, akiknek itthon és külföldön is kínálnak szakértői megoldásokat. Csapatukba keresünk most Front-end fejlesztőt, aki külföldi és hazai projektek támogatásáért felelne.

- Front-end fejlesztési feladatok
- Belga és holland projektmunkában való részvétel
- Lehetőség új technológiák elsajátítására
- Scrum metodológia alkalmazása
- Juniorabb kollégák mentorálása

Elvárások / Requirements

- Minimum 3 éves szoftverfejlesztői tapasztalat elsősorban webes Front-end fejlesztésben (HTML, CSS, Javascript ismeretek)
- Minimum 2 év tapasztalat AngularJS, Angular, React vagy más front-end keretrendszerben
- Projekt szemléletmód
- Jó kommunikációs képesség
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:
- Bootstrap, Flexbox vagy más CSS/UI megoldással kapcsolatos tapasztalatok,
- Front-end rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
- Front-end rendszerek build automatization tool-jainak (pl. grunt, gulp, webpack) használatában szerzett tapasztalat
- Back-end fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Barátságos, fiatalos munkahelyi környezet
- Belvárosi elhelyezkedés
- Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tréningek, éves karrierút tervezés

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Szentes
+36 20 294 82 49