cloud ügyfélszolgálati munkatárs | -

posted
contact
blanka molnár, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
-, budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
127740 / 22496
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nemzetközi ügyfelünk keresi "Cloud ügyfélszolgálati munkatársát" budapesti irodájába.
A cég profilját tekintve domain regisztrátor, web és szerver hosting illetve cloud szolgáltatásokat nyújt több európai országban saját ügyfeleinek.

AMIVEL MUNKÁD SORÁN FOGLALKOZNOD KELL:

- ügyfelek támogatása a felhőszolgáltatásaink használata során megoldandó kérdésekben, problémákban
- beérkező kérések, kérdések feldolgozása, azok megválaszolása, megoldások gyors, hatékony, technikailag kifogástalan biztosítása
- a folyamatban lévő ügyekben rendszeres kommunikáció, tájékoztatás az ügyfelek felé
- angol nyelvű riportok, projekt dokumentáció készítése felettesek felé
- magas szintű ügyfél elégedettség elérése, a kapcsolat minőségének folyamatos javítása hozzáértő munkád által

Elvárások / Requirements

- kommunikáció képes (használt, megbízható) angol nyelvismeret beszédben és írásban egyaránt
- kifogástalan magyar helyesírás
- a feladat technikai jellegére tekintettel a következő rendszerek legalább alap szintű ismerete szükséges:

- Linux / Unix és Microsoft Windows Server operációs rendszerek
- TCP / IP hálózatok
- webes szolgáltatások (például IIS, Apache, Tomcat, DNS)
- DB (Mysql és Microsoft SQL Server)

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ A KÖVETKEZŐ KOMPETENCIÁK SZÜKSÉGESEK:
- kiváló interperszonális készségek – mind az ügyfelekkel, mind a kollégákkal való kapcsolattartásban, kommunikációban
- csoportmunka iránti elkötelezettség
- problémamegoldó hozzáállás – megoldásokat keress
- folyamatos fejlődési, tanulási igény és készség – kövesd akár autodidakta módon is a terület újdonságait. Legyél nyitott a cégen belüli fejlődésre, feladatkör bővítésre is!
- hatékony, ügyfél elégedettséget növelő minőségű ügyintézés e-mailben, telefonon és chat-en - érhető, választékos, technikai hátterét tekintve meggyőző és megbízható kommunikáció
- multitasking műveletek végzésének képessége dinamikus környezetben

Amit kínálunk / Offer

MIT AJÁNLUNK:

- multikulturális környezet
- gyorsan fejlődő piac
- folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
- későbbiekben részvételi lehetőség technikai, szolgáltatás fejlesztési projektekben
- stabil céges háttér
- fizetett vagy lecsúsztatható túlóra
- legmodernebb IT eszközök a munkavégzéshez
- ideális munkakörnyezet, iroda
- kiszámítható béremelés
- teljesítményfüggő jutalmazás

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468