c/c++ beágyazott fejlesztő | budapest

posted
contact
ildikó rác, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
IT / telecom
job type
permanent
reference number
125980 / 17691
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Csatlakozzon partnerünkhöz, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar radartechnikai vállalathoz, amely a magyar mérnöki kultúrát és innovációs szellemet erősíti és világszínvonalú termékeket, szolgáltatásokat nyújt. Partnerünk fő profilja a védelmi és biztonsági piacra történő hardver- és szoftvertermékek fejlesztése. A cég bővülő csapatába most C/C++ beágyazott fejlesztő pozícióba keres kollégát.

A leendő kolléga feladata lesz:
- beágyazott rendszerek vezérlő szoftverének megtervezése és implementálása C/C++ nyelven, Linux környezetben
- szoftver modulok tesztelése
- tervezés, implementálás és tesztelés dokumentálása
- együttműködés egyéb fejlesztő csapatokkal.

Elvárások / Requirements

- Mérnöki vagy fizikusi/matematikusi diploma (MSC)
- Programozási tapasztalat Linux környezetben
- Minimum 5 év C++ programozási tapasztalat
- Gyakorlat beágyazott rendszerek programozásában
- Angol nyelv ismerete

Előnynek számít:
- Hálózati protokollok ismerete
- Gyakorlat Linux driver programozásában
- Párhuzamos és konkurens programozásban való jártasság
- GPGPU programozásban szerzett tapasztalat
- UML/Python ismerete
- High Performance Computing tapasztalat
- Érdeklődés jelfeldolgozás iránt,
- Gyakorlat automatizált tesztek elkészítésében
- Verziókövetési rendszerek ismerete
- Elhivatottság a beágyazott rendszerek iránt

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
- Változatos feladatok
- Az önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
- Dinamikus, összetartó csapat

Kapcsolattartó / Applications

Rác Ildikó
ildiko.rac@randstad.hu