üzletág vezető - takarítási üzletág | budapest

posted
contact
gergely pomázi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
ingatlan
job type
permanent
reference number
121657 / 20762
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, a létesítménygazdálkodás, kivitelezés és üzemeltetés területén tevékenykedő, széleskörű szolgáltatási portfólióval rendelkező stabil magyar vállalat.

Csapatuk bővítése céljából keresünk szakembert Üzletág Vezető pozícióba, aki teljes felelősséggel bír a Takarítási Üzletág irányításáért, fejlesztéséért és eredményiért (stratégiaalkotás, fejlesztés, koordinálás, HR politika képviselete, döntés-előkészítés és -megvalósítás).

- Üzletághoz tartozó területi vezetői feladatok ellátása különböző munkaterületeken
- A területhez tartozó munkatársakkal való kapcsolattartás, csapatok vezetése, koordinálása
- A területhez tartozó feladatok vezetői szervezése
- A rábízott terület teljes körű szakmai ismerete és folyamatos fejlesztése
- Folyamatos kapcsolattartás a megbízó képviselőivel
- A terület éves tevékenységi ütemtervének kialakítása és megvalósítása
- A terület folyamatos fejlesztése a piaci mechanizmusok figyelembe vételével
- Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal
- Az éves üzleti terv végrehajtásának biztosítása a gazdasági hatékonyság maximalizálása mellett
- Szükséges projektcsapat felépítése, szakmai fejlesztése, folyamatos motiválása
- Biztosítja a rábízott egység teljes körű szakmai felkészültségét
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Hasonló vállalatnál /hasonló területen szerzett, legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Vezetői tapasztalat / készségek megléte
- Stratégiai gondolkodás
- Önálló munkavégzés
- Kimagasló szervező- és kommunikációs készség
- Folyamatos fejlesztési- és fejlődési készség
- Felsőfokú végzettség
- Megbízhatóság, igényes, precíz munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Jó munkahelyi légkör
- Hosszú távú munkalehetőség, szakmai perspektíva

Kapcsolattartó / Applications

Pomázi Gergely
gergely.pomazi@randstad.hu