takarítási operatív vezető | budapest

posted
contact
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
ingatlan
job type
permanent
reference number
127827 / 22505
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, a létesítménygazdálkodás, kivitelezés és üzemeltetés területén tevékenykedő, széleskörű szolgáltatási portfólióval rendelkező stabil magyar vállalat.

Csapatuk bővítése céljából keresünk szakembert Operatív Vezető pozícióba, aki teljes felelősséggel bír a Takarítási Üzletág operatív irányításáért.

- Bank székházak és fiókok takarítási feladatainak a megismerése és operatív vezetése
- A munkatársak napi, heti feladatainak a szervezése szerződés alapján, nagytakarítások felügyelete
- A munkatársak koordinálása és ellenőrzése a felmerülő problémák kezelése, operatív irányítása, folyamatos követése, számonkérése
- A munkatársak beosztásának kialakítása, a zavartalan üzemeltetés biztosítása
- A munkatársak szabadidő-munkaidő nyilvántartásának tervezése, vezetése
- Dolgozók napi operatív feladatainak a megszervezése
- A jelenléti ívek rendszeres ellenőrzése
- Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése,
- Gazdaságos üzemeltetés biztosítása
- A munkához kapcsolódó gépek-eszközök nyilvántartásának kezelése, használatuk oktatása
- A munkához kapcsolódó vegyi áru ismerete, ezek nyilvántartásának/biztonsági adatlapjainak vezetése
- Riportok és nyilvántartások készítése a felettes vezetőnek
- Kapcsolattartás partnerekkel, jó kapcsolat kialakítása és támogatása
- Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárások / Requirements

- Min. középfokú végzettség (érettségi)
- Hasonló területen szerzett szakmai és vezető tapasztalat előny
- Kiváló kommunikációs készség
- Döntésképesség, határozottság
- Jó motivációs készség
- Szervező készség
- Tisztítástechnológiában szerzett tapasztalat előny
- Önállóság, ügyfélközpontú szemlélet
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Kihívást jelentő feladatok
- Folyamatos szakmai képzés
- Rugalmas munkaidő beosztás
- Versenyképes juttatás
- Stabil vállalati háttér és piaci pozíció
- Jó csapat
- Cégautó

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem kattintson a "Jelentkezem" gombra. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu