hr ügyfélszolgálati munkatárs bér és tb ügyintézéssel | kecskemét

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kecskemét, bács-kiskun
job category
Human Resources
job type
permanent
reference number
29031 / 30216
contact
Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Bér és TB ügyintézőként fontos számodra, hogy egy olyan komplex feladatkört láthass el, amelynek keretében nem csak a számok világában kell mozognod, hanem a folyamatos kapcsolattartásra, tanácsadásra is lehetőséged van? Ha mindez akár német nyelven sem okoz gondot a számodra, s úgy gondolod, hogy minden feltételnek megfelelsz, akkor várjuk jelentkezésed kecskeméti partnerünkhöz!

Bér és TB ügyintézéshez kapcsolódóan:

bérszámfejtő és TB ügyintéző feladatok ellátása

bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás

bevallások, statisztikák készítése

cafateria-val összefüggő feladatok ellátása

HR ügyfélszolgálati teendők:

ügyfelek tájékoztatásának biztosítása egyes kérdésekben (bérelszámolás, cafeteria, TB)

igény esetén tanácsadás biztosítása az ügyfelek számára

munkavállalói tájékoztatók készítése (munkaidő-nyilvántartással és bérelszámolással kapcsolatban)

ügyfelek igényeire megfelelő megoldások nyújtása, ezzel is biztosítva az ügyfélelégedettséget

Elvárások / Requirements

legalább középfokú végzettség (érettségi)

bér és TB ügyintéző OKJ-s végzettség (befejezett tanulmányok)

legalább társalgási szintű német nyelvtudás (szaknyelv is!)

minimum 2-3 év teljeskörű bérszámfejtési tapasztalat

minimum 2-3 év TB ügyintézői tapasztalat

felhasználói szintű MS Office ismeretek

szükséges jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazása

Előnyt jelent:

HR ügyfélszolgálati tapasztalat

bér és humánügyviteli szolgáltatói területen szerzett tapasztalat

felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség

Nexon program ismerete

számviteli ismeretek

Amit kínálunk / Offer

versenyképes juttatási csomag

hosszú távú munkalehetőség egy stabil, családias szervezeti kultúrával rendelkező cégnél

szakmai fejlődési lehetőség

azonnali kezdési lehetőség

modern, korszerű irodában való munkavégzés

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezés gomb segítségével, vagy pedig a következő e-mail címre küldött önéletrajzzal:

martina.blaho@randstad.hu