vámspecialista | tiszaújváros

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
tiszaújváros, borsod-abaúj-zemplén
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
25030 / 25194
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

 Vámcsoport munkájának koordinálása a vállalat telephelyein, ami magában foglalja a

vámügyintézőket és a vámspecialistákat,

 Intrastat és Környezetvédelmi termékdíj ügyintézéshez kapcsolódó tevékenységek

felügyelete,

 A Vállalat teljes export, import forgalmának a felügyelete, a különleges vámeljárások

használatával

 Vámcsoport létszámigényének folyamatos követése a mérőszámok és üzleti

forgalom alapján,

 Koordinálja a rendszeres alapanyagokhoz, késztermékekhez, gépekhez, stb

kapcsolódó vámkezeléseket,

 A vámkezelések követésére alkalmas rendszert folyamatosan fejleszti,

 Utólagos ellenőrzésekben való közreműködés,

 Folyamatos belső ellenőrzések végzése, folyamatok fejlesztése,

 Kapcsolatot tart fent a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Központi Statisztikai Hivatal,

valamint a Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási szervezetek egységeivel, a

vámkezelésben résztvevő harmadik féllel, társaságunk vevőivel, és képviseli a cég

érdekeit,

 Jelentések, kimutatások készítése,

 Motiválja a beosztottait és fejleszti a képességeiket,

 Engedélyeztetés (új és meglévő engedélyek) felügyelete.

Elvárások / Requirements

 Szakirányú és vámügyintézői végzettség (OKJ)

 Minimum 5 éves vámszakmai tapasztalat

 tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,

 Minimum 2 év vezetői tapasztalat

 Számítógépes ismeretek (Word, Excel),

 jó kommunikációs, jó problémamegoldó készség, pontosság.

Előny jelent:

 Regens szoftver ismerete

 Szakirányú felsőfokú végzettség

 Versenyszférában szerzett tapasztalat

 Elektronikai iparágban szerzett ismeret

Amit kínálunk / Offer

Szakmai és személyes továbbfejlődés,

 Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,

 Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,

 Nemzetközi munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu