könyvelési és adózási koordinátor | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Finance / Accounting
job type
permanent
reference number
25021 / 25161
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Elismert, nemzetközi hátterű olajipari partnerünk budapesti csapatába keresünk új kollégát

KÖNYVELÉSI ÉS ADÓZÁSI KOORDINÁTOR

pozícióba.

A segítségeddel szeretnénk biztosítani, hogy a külsős könyvelésről érkező, egy adott leányvállalatra vonatkozó adatok (AP, AR, GL folyamatokra vonatkozóan, a tárgyi eszközöket, leltárt is beleértve) helyesek és megfelelnek mind a cég, mind pedig a jogszabályi környezet elvárásainak. Ennek keretében tartod majd a kapcsolatot a könyvelőirodával, támogatod a pénzügyi projekteket és jelentéseket készítesz a  KSH, az MNB, az anyavállalat és a hatóságok felé, szükség esetén pedig az adózási kérdésekben is támogatod az adószakértő kollégák munkáját.

Elvárások / Requirements

Biztosan Téged keresünk, amennyiben rendelkezel:

  • 1-2 év hasonló munkakörben töltött tapasztalattal
  • Aktív angol nyelvtudással (szóban és írásban egyaránt lehetőséged lesz használni a mindennapokban)
  • MS Office és valamely könyvelő program felhasználói szintű ismeretével

Előnyként értékeljük továbbá, ha:

  • projektekkel kapcsolatos tapasztalatod is van,
  • pozitív, céltudatos személyiség vagy, és
  • fontos számodra a stabilitás, a támogató környezet

Amit kínálunk / Offer

Home office, edzőterem belépő és bónusz? Ez mind Rád vár egy nyugodt, jól megközelíthető irodában. Partnerünk hosszabb távon tervez és támogat abban, hogy Te is így tegyél, így a juttatások részeként többek közt önkéntes nyugdíjpénztári támogatásra is számíthatsz. Emellett a szakmai fejlődés is fontos szempont náluk, amit képzésekkel támogatnak.

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel a lehetőség, jelentkezz frissített CV-vel, de akkor is várom a megkeresésed, ha picit mások az elképzeléseid.

Judit Szabó

judit.szabo@randstad.hu