műszaki támogató (hajtás technika) | budapest

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
135768 / 21958
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő partner cégünk részére , amely világvezető az ipari automatizálás és hajtástechnika területén , keresünk műszaki támogató kollégát .

-Villamos hajtások szakterületen műszaki szakértői
támogatás nyújtása

- Szakmai megoldások kidolgozása, ajánlati anyagok
műszaki előkészítése

-Igény esetén terepi kiszállás és feladatok ellátása ipari
környezetben

- Felhasználók műszaki támogatása

-Az új technológiák megismerése, teszt és bemutató
konfigurációk összeállítása

-Elektronikus szakmai anyagok előállítása

- Szakirányú meghatározott workshop anyagok
elkészítése, szakmai képzések tartása

- A napi egyéb munkákban való részvállalás mellett
promóciós feladatokban való közreműködés (szakmai
rendezvények, web oldal szakmai frissítése, stb.)

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 1-2 éves releváns tapasztalat
- Angol középfokú nyelvtudás (német nyelvtudás
előnyt jelent)
- Jó kommunikációs készség
- Precíz, felelősségteljes munkavégzés
- Önállóság

Amit kínálunk / Offer

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje az önéletrajzát a katalin.szilagyi@randstad.hu email címre vagy keressen minket személyesen a +36 30 981 00 58-as számon.