műszaki (beruházási) projektvezető | szeged

posted
contact
márta klebniczki, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
szeged, csongrád
job category
engineering
job type
permanent
reference number
122031 / 20668
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Csongrád megyei élelmiszeripari partnerünk számára keresünk egy új, zöldmezős beruházás megvalósítására műszaki projektvezetőt.

Partnerünk egy nagy múltú magyar cég, amely költség és folyamat racionalizálás és technológiafejlesztés érdekében egy hosszútávú projektet indít.

Az új kolléga fő fókuszában a több szintű projektcsapat teljes körű koordinálása, a projekt megvalósíthatóságának felügyelete, leginkább építőmérnöki és műszaki szempontból, valamint a külső partnerekkel való kommunikáció összefogása lesz.

A pozícióhoz tartozó feladatok még:
- épület tervezés
- engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása
- projekt utánkövetés
- people management

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- legalább 5 éves tapasztalattal ipari beruházási projektvezetésben
- építész- vagy építőmérnöki diplomával
- erős angol nyelvtudással.

Előnyt jelent, ha a jelölt rendelkezik:

- gépészmérnöki diplomával is
- élelmiszeripari gyártásban szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk / Offer

Partnerünk kiemelkedő juttatási csomagot és hosszútávú munkalehetőséget kínál.

Kapcsolattartó / Applications

Klebniczki Márta
marta.klebniczki@randstad.hu