gmp minőségbiztosító | körmend

posted
contact
boglárka horváth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
körmend, budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
122185 / 21925
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Gyógyszeripari partnerünk körmendi telephelyére keresünk GMP minőségbiztosító szakértőt.

- Gyógyszergyártási, csomagolási folyamatok minőségbiztosítási felügyelete, hibakivizsgálási tevékenység koordinálása
- Javító, megelőző intézkedések meghatározása
- Előírt feladatok elvégzésének visszaellenőrzése
- Részvétel validálási tevékenységekben
- Adatelemzések készítése
- Termék életciklusának értékelése
- Részvétel a minőségbiztosítási rendszer karbantartásában, fejlesztésében
- Minőségbiztosítási célú utasítások készítése, ellenőrzése
- Oktatások lebonyolítása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség: vegyészmérnök, gyógyszerész vagy releváns műszaki végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban rövid prezentáció, dokumentum írás)
- Felhasználói szintű informatikai jártasság
- Kivizsgálási technikák ismerete, használata
- Ipari környezetben szerzett tapasztalat előny
- Jó koordinálási, szervezési, kommunikációs készség (szóban és írásban)
- Jó együttműködő készség, nyílt személyiség
- Jó problémamegoldó képesség, folyamatszemlélet és rugalmasság

Amit kínálunk / Offer

- stabil, családbarát és rugalmas vállalat
- nemzetközi ismertség a piacon
- rugalmas munkarend és home office lehetőség
- kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- vállalati üdülők
- csoportos élet- és balesetbiztosítás

Kapcsolattartó / Applications

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu