ehs specialista - környezetvédelmi / site ehs specialist - environmental | veszprém

posted
contact
mariann illés tóth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
veszprém
job category
engineering
job type
permanent
reference number
151417 / 23858
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő EHS specialistát környezetvédelmi specializációval veszprémi munkavégzésre.

-Környezetvédelmi irányítási rendszer bevezetése, fenntartása, kezelése
-Bevallások elkészítése
-Hatóságokkal történő folyamatos kapcsolattartás, ügyintézés
-Vegyi anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása (vegyi anyagok véleményezése, kezelése, előírásoknak való megfeleltetése)
-Hatásvizsgálatok eseti elkészítése
-Előírások betartása és betartatása
-Oktatási anyagok elkészítése, a gyáregység dolgozói részére történő belépő és ismétlődő oktatások megtartása
-A szervezeti részleg képviselete, angol nyelvű prezentációk megtartása
-EHS vezető munkájának támogatása, együttműködés társosztályokkal

Elvárások / Requirements

-Környezetmérnök / minőségirányítási mérnök / környezetgazdálkodási mérnök diploma
-Minimum 2-5 év szakmai tapasztalat
-Multinacionális munkakörnyezetben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
-Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
-Emelőgép / tűzvédelmi / munkavédelmi ismeretek előnyt jelentenek
-MS Office felhasználói szintű ismerete (előny Word, PowerPoint)
-Precíz, pontos munkavégzés és adminisztráció
-Fiatalos, dinamikus személyiség
-Csapatjátékos
-Nyitottság az új ismeretek megszerzése iránt

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth