cost engineer - költségelemző mérnök | budapest

posted
contact
ivett őze, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
75413 / 17341
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Multinacionális gyártó partnerünk számára Költségelemező mérnök kollégát keresünk.

- Vásárolt alkatrészek, szerelvények és készülékek kalkulációja
- Költségcsökkentő lehetőségek feltárása
- Elemzések készítése, ezek eredményeinek prezentálása
- A beszerzési osztály támogatása az ártárgyalások során

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Gyártási / termeléstervezési/ ipari mérnökségi tapasztalat
- Különböző gyártási folyamatok és azok költségeinek ismerete
- SAP ismeret
- Költség- és értékelemzésben szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Folyékony ANGOL nyelvtudás
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk / Offer

- Dinamikus, növekedésben lévő és innovatív vállalati háttér
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör

Kapcsolattartó / Applications

Ivett Őze
ivett.oze@randstad.hu