autóipari garancia specialista (német nyelvtudással) | budapest

posted
contact
tamás imre, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
143017 / 23256
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Multinacionális autóipari partnerünk számra keresünk olyan kollégát akinek megvan a műszaki tudása garanciális problémák rendezéséhez és egy olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol a műszaki és az üzleti feladatokkal is meg kell birkóznia. A cég több mint 80 ország számára nyújt szolgáltatásokat; Budapesten egy nagyon kellemes irodában, kb 150 ember dolgozik.

Az új kolléga feladatai az alábbiak lesznek:

- Garanciális kérdésekben támogatást nyújtani a viszonteladó partnereknek
- Monitorozni és felmérni több fajta garanciális követelést, ezekről döntést hozni a gyártók által megadott technikai információk alapján
- Új garanciális folyamatok bevezetése és fejlesztése
- Kommunikáció és jó kapcsolat fenntartása a viszonteladó partnerekkel.

Elvárások / Requirements

- Autóiparhoz kapcsolódó mérnöki végzettség és/vagy autóipari after sales területen szerzett tapasztalat
- Autóipari műszaki terüeleten szerzett tapasztalat, mint forgalmazó, szerelő vagy eladó
- Ügyfél orientál gondolkodásmód, kiváló kommunikációs képesség
- ANGOL ÉS NÉMET tárgyalási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Professzionális csapat, fejlődési lehetőségek
- Globális projektekben való részvételi lehetőség
- Kiváló munkakörülmények
- Versenyképes juttatások

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését akkor pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.