logisztikai - szállítmányozási specialista

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
job category
egyéb
job type
permanent
reference number
24987 / 12145
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Bemutató / Introduction

FMCG, autóipari, gyógyszeripari gyártóegységeknek, retail központoknak valamint logisztikai szolgáltatóknak keresünk logisztikai - szállítmányozási specialistákat.

Export-import szállítmányozásban, fuvarszervezésben dolgozol?

Szállításhoz tartozó tevékenységet költsléghatékonyan tudod szervezni és/vagy újraszervezni?

A legjobb alvállalkozókat tudod kiválasztáni és flottul működteted a folyamatokat?

Szállítási tevékenység digitalizációjának fejlesztésében tapasztalattal rendelkezel?

Bármelyik kérdésre IGEN a válasz, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal adatbázisunkba!

Elvárások / Requirements

- logisztikai szakirányú végzettség (diploma vagy felsőfokú)

- minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat szállítmányozás/fuvarszervezés területén

- angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag

- szakmai fejlődés

- biztos, stabil munkahely

- rugalmas munkakörnyezet

- fiatalos csapat

- munka-magánélet egyensúly

Kapcsolattartó / Information

Zsuzsanna Virág

zsuzsanna.virag@randstad.hu