ügyfélkapcsolati munkatárs német nyelvtudással | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Customer Service
job type
permanent
reference number
25784 / 24484
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Tárgyalási szinten beszélsz németül? Örömet okoz számodra ha másoknak segíthetsz?

Számos nyitott pozíciónk van pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező jelöltjeink számára.

Amennyiben nyitott vagy az alábbi területek bármelyikére, várjuk jelentkezésed!

  • Business Services
  • Logisztika és megrendeléskezelés
  • Ügyfélszolgálat
  • Pénzügyi támogatás

Kapcsolattartás ügyfelekkel és különböző belső részlegekkel

Napi tranzakciók kezelése

End-to-end folyamatok kezelése

Kapcsolattartás beszállítókkal / számlázási problémák kezelése / megrendelések kezelése / részvétel folyamatfejlesztésekben

Riportok, statisztikák készítése

Elvárások / Requirements

Befejezett vagy folyamatban lévő tanulmányok gazdasági, kereskedelmi, társadalomtudományi vagy hasonló területen

Tárgyalóképes német nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Ügyfélorientáltság

Csapatszellem

Kiváló kommunikációs készség (írásban és szóban)

Amit kínálunk / Offer

Multinacionális környezet, idegen nyelvek napi szintű használata

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások

Továbbképzések, tréningek és nyelvtanulási lehetőség

Kellemes munkakörnyezet

Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Stabil munkahely

Kapcsolattartó / Information

Alexandra Kovács-Kenyeres