junior értékesítési munkatárs | budapest

posted
contact
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
customer service
job type
permanent
reference number
131068 / 21004
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Mi az amit keresel?
Fiatalos hangulat Pörgős munka Fejlődési lehetőség
IGEN!

Budapesti pénzügyi megoldásokat kínáló neves partnercégünkhöz keresünk: Junior értékesítési munkatársakat.

A munkakör célja:

Beérkező telefonhívásokon keresztül érkező ügyfél igények pontos precíz kezelése.

A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

A telefonos értékesítés alapjainak elsajátítása és a megszerzett ismeretek hatékony alkalmazása a napi munka során

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség

- Pályakezdők/pályamódosítók jelentkezést várjuk, akik még nem rendelkeznek komolyabb telefonos értékesítői tapasztalattal

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Precíz, pontos és gyors munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

Amit kínálunk / Offer

- Gyors fejlődési lehetőség
- Stabil háttér
- Belvárosi nyitott iroda
- Fiatalos, motiváló csapat és mentor program

Kapcsolattartó / Applications

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58