villanyszerelő | budapest

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26748 / 27493
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Villanyszerelőként szeretnél egy stabil cégnél dolgozni, ahol tiszták az elvárások és a jövőkép?

Szívesen tanulnál és mélyednél el a szakma rejtelmeiben?

Fontos neked, hogy folyamatos mozgás legyen, és ne csak egy helyben szükséges munkát végezned?

Az ELMŰ villanyszerelőt keres Észak-Pest területére.

Biztosított a munkába járás, szolgálati autóval vagy a kolléga fuvarjával.

Jelentkezz most magyar nyelvű önéletrajzoddal.

Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása

 Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján

 Hálózatépítési feladatok végzése

 Közép- és kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak végzése

 Vonalbejárások, hálózati mérések végrehajtása

 Feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek, felügyeletadás

 idegen kivitelezők részére

 Mérőcsere, új bekapcsolások kis- és nagyfogyasztói szolgálat

 tevékenységei

 Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint

 munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Munkavégzés helye: Lekóhelytől függően Észak/Dél- Pest, Buda és környéke

Munkaidő: 6:45-15:05 (rugalmas)+ készenlét

Elvárások / Requirements

Villanyszerelői szakmunkás végzettség

B kategóriás jogosítvány

Tapasztalt villanyszerelők és pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk / Offer

  • Anyagi biztonságod érdekében alapbéredet 13. havi bérrel, cafeteriával, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással egészítikk ki
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzák
  • Magán-egészségbiztosítás keretében ingyenes szakorvosi ellátást és éves szűrővizsgálatot biztosítanak
  • Sporttelepükön számos sportlehetőség közül válogathatsz
  • Nagyvállalati környezetben, mégis családias hangulatban dolgozhatsz