targoncás-újhartyán

posted
contact
randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
újhartyán, pest
job category
Blue Collar jobs
job type
permanent
reference number
26868 / 27627
contact
You do not need to upload a curriculum vitae to apply for this position, moreover as a simple solution you can apply with your Linkedin profile. Click on the "Apply" button and choose from the application options that requires not more than 2 minutes.

Autóipari beszállítóként tevékenykedő partnerünkhöz keresünk targoncás pozícióba kollégákat Újhartyán-i munkavégzéssel. Amennyiben szeretnél részese lenni egy gyár kiépítésének, és az alap csapatban kerülni, akkor olvass tovább.

A feladataid a következők lesznek:

Targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat ellátása;

Áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása;

Kamionok fel és lepakolása;

Területek közötti anyagmozgatás.

Elvárások / Requirements

Targonca vezetői engedély (3324, 3313-as gépcsoport típusmegjelöléssel) és OKJ bizonyítvány;

Hasonló területen szerzett munkatapasztalat;

Számítógép felhasználó szintű ismerete;

Terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság, precíz munkavégzés;

Fontos, hogy tudjad vállalni a több műszakos munkarendet, valamint rendelkezzél targoncázásban gyakorlattal.

A munkavégzés helye: Újhartyán

Amit kínálunk / Offer

Amit mi adunk Számodra:

Motiváló juttatási csomag (alapbér, cafetéria, műszakpótlék, bónusz, munkaruha)

Céges buszjárat;

családias cégkultúra;

Kiváló csapat;

Fejlődési lehetőség;

Megbecsülés;

Jelen lehetsz egy nemzetközi autóipari vállalat felépítésénél,gyere, és légy részese ennek az izgalmas világnak!

Kapcsolattartó / Information

piroska.deri@randstad.hu