recepciós | budapest

posted
contact
boglárka csige, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
assistance / reception
job type
permanent
reference number
117356 / 21781
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Felsőfokon beszélsz angolul, munkád során pedig szeretnéd aktívan használni a nyelvtudásod?
Szeretnél főállásban Budapest egyik legszebb irodájában dolgozni?
Kipróbálnád magad recepciós pozícióban, esetleg van már hasonló munkatapasztalatod?
Akkor jó helyen jársz!

Amerikai és angol partnercégeinkhez keresünk recepciós munkatársakat.

A vállalat képviselete az irodába érkező ügyfelek irányába
Belépőkártya biztosítása minden látogató számára
Rendezvények szervezése, asztalfoglalás, tárgyalótermek ütemezése
Emailek, telefonok kezelése
Általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

Erős angol nyelvtudás
Befejezett felsőfokú tanulmányok (OKJ is lehet)
Csapatjátékos attitűd
Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk / Offer

Modern irodai környezetben, szuper csapatban való munkavégzés
Versenyképes fizetés és juttatáscsomag
Hosszú távú karrierlehetőség
Lehetőség a nyelvtudás fejlesztésére

Kapcsolattartó / Applications

Réka Németh