felsővezetői asszisztens (angol nyelvtudás nélkül) | budapest

posted
contact
boglárka horváth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
administration
job type
permanent
reference number
123623 / 22225
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Gyógyszeripari partnerünk Biológiai üzletfejlesztési és technológiai osztályára keresünk angol nyelvtudással rendelkező tapasztalt asszisztenst, a vezető és a projektek támogatására.

- Felettes vezető teljes körű támogatása
- Biológiai üzletfejlesztési és technológia osztály teljes körű asszisztenciája
- Projektek tervezésének és nyomon követésének támogatása, projektvezetőkkel való kapcsolattartás
- Megbeszélések szervezése
- Adminisztratív feladatok
- Jelentések készítése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves releváns tapasztalat
- MS Office, MS Project és Outlook magas szintű ismerete
- Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, precizitás
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló rendszerező és problémamegoldó készség
- Önálló munkavégzés, határozottság
- Lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk / Offer

- stabil vállalati háttér, nagyvállalati környezet
- kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- vállalati üdülők
- orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- csoportos élet- és balesetbiztosítás

Kapcsolattartó / Applications

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu