szenior könyvelő | budapest

posted
contact
enikő vass, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
151900 / 23879
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Magánlaboratóriumi szolgáltató partnerünk csapatába keresünk regisztrált mérlegképes könyvelőt minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalattal. Amennyiben fontos Önnek, hogy érdekes, komplex feladatokat végezzen egy stabil cégnél, profi csapat tegjaként, olvasson tovább és jelentkezzen!

- teljes körű könyvelési feladatok ellátása
- analitikus nyilvántartások, folyószámlák egyeztetése
- adóbevallások, statisztikai jelentések készítése
- havi és éves zárásokban való részvétel
- könyvvizsgálatban való közreműködés
- éves beszámoló előkészítése
- belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása
- társosztályokkal együttműködve projektekben való részvétel
- főkönyvelő munkájának segítése

Elvárások / Requirements

- regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
- minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
- számviteli és adó törvények naprakész ismerete
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
- proaktív mentalitás
- csapatmunkára való alkalmasság
- terhelhetőség

előnyt jelent:
- IFRS ismeretek
- angol nyelvismeret

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
- rugalmas időbeosztás
- home office lehetőség
- kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
- biztos nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Applications

Enikő Vass
eniko.vass@randstad.hu