pénzügyi referens | budapest

posted
contact
emese petőh, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
121804 / 22049
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: pénzügyi referens.

-Vállalkozások pénzügyi feladatainak ellátása
-Szállítói, vevői folyószámlák, banki tranzakciók könyvelése
-Pénztárkezelés
-Hitelek nyomon követése
-Kapcsolattartás bankokkal, szakhatóságokkal, valamint referens kollégákkal
-Adó- és illetékfizetési kötelezettségek naprakész figyelemmel kísérése

Elvárások / Requirements

-3 éves tapasztalat pénzügyi területen
-Középfokú végzettség
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-Igényes munkavégzés, precizitás

Előny:

-Középfokú angol nyelvismeret
-Közgazdasági szakközépiskola, pénzügyi szakügyintéző végzettség vagy számviteli ismeretek

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes fizetés
-Hosszútávon tervezhető jövő
-Stabil hátterű munkakörnyezet
-Jó munkahelyi légkör
-Fiatalos csapat

Kapcsolattartó / Applications

Emese Petőh
+36306654289