pénzügyi asszisztens | kecskemét

posted
contact
alexandra kenyeres, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kecskemét, bács-kiskun
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
131447 / 22686
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Ügyfelünk egy prémium autóipari vállalat, kecskeméti lokációval. Folyamatos bővülésének köszönhetően, pénzügyi területre keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Pénzügyi asszisztens

- Posta érkeztetése, beérkező számlák szkennelése és rögzítése, archiválása
- Adatrögzítési feladatok
- Részvétel aktuális projektekben
- Adatgyűjtés lebonyolítása a törvényileg előírt statisztikák elkészítéséhez
- Együttműködés más területekkel adatgyűjtés és annak tartalma kapcsán
- Statisztikai riportok időben történő összeállítása és benyújtása a KSH felé
- Kapcsolattartó a statisztikai Hivatal kérdései és előírásai kapcsán

Elvárások / Requirements

- gazdasági alapismeretek vagy pénzügyi ügyintézői végzettség
- SAP alapismeretek
- német nyelvtudás előny
- önálló és megbízható munkavégzés
- strukturált és analitikus gondolkodásmód
- pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatások széles palettája
- Fiatalos, lendületes csapat
- Rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755