könyvelő | budapest,

posted
contact
zsuzsanna petró, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest,
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
155107 / 24061
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Budapest egyik vezető kulturális intézményének csapatába keresünk könyvelőt. Ha szereted a kihívásokat és az általános könyvelési feladatok mellett szívesen vennél részt egyes folyamatok átalakításában és újak bevezetésében, akkor téged keresünk!

- teljes körű könyvelési feladatok ellátása
- részvétel a havi és éves zárásokban
- adóbevallás készítése
- új eljárások bevezetése, feladatok új megközelítése

Elvárások / Requirements

- regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- minimum 5 év könyvelői gyakorlat
- adózásban, adóbevallásban való jártasság
- szolgáltató iparban szerzett gyakorlat
- rendszerszeméletű megközelítés
- csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:
- színházi vagy non-profit társaságnál szerzett gyakorlat
- TB ügyintézői, bérelszámolói végzettség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes fizetés
- rugalmas munkarend
- változatos feladatkör
- szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Petró
zsuzsanna.petro@randstad.hu