internal auditor/ belső ellenőr | budapest, x. kerület

posted
contact
boglárka horváth, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest, x. kerület, budapest
job category
accountancy / finance
job type
permanent
reference number
118767 / 21900
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Gyógyszeripari partnerünknél internal auditor - kockázatkezelő pozícióban egy olyan független ellenőrző, tanácsadó tevékenységet folytathatsz, mellyel hozzájárulsz a teljes vállalatcsoport működésének fejlesztéséhez, eredményességének növeléséhez.

- belső ellenőrzési tervek kialakításában való részvétel, audit programok készítése
- lehetséges kockázatok, hiányosságok feltárása, kontrollok értékelése a vizsgált területeken és folyamatokban
- javaslatok tétele a feltárt hiányosságok kezelésére
- ellenőrzési jelentések készítése
- javasolt intézkedési tervek megvalósulásának követése
- kockázatkezelési feladatokban való részvétel
- nemzetközi auditok során a leányvállalatok folyamatainak és működéseinek megismerése a közép-kelet-európai és FÁK régióban

Elvárások / Requirements

- felsőfokú gazdasági végzettség
- legalább 2 éves könyvvizsgálói vagy belső ellenőri tapasztalat
- magabiztos az angolnyelv-tudás szóban és írásban
- magabiztos Excel-tudás
- gyártó/termelő cégek auditjában szerzett tapasztalat, SAP ismeret, kockázatkezelési tapasztalat előny
- utazási hajlandóság (4 hét/év, előre tervezetten az év során elosztva)

Amit kínálunk / Offer

- cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- balatoni vállalati üdülők
- orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- csoportos élet-és balesetbiztosítás

Kapcsolattartó / Applications

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu