stratégiai beszerzési gyakornok | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
846 / 148
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Érdekel a stratégiai beszerzés és szeretnél belelátni egy multinacionális cég működésébe?

Ha minimum 24 órát tudsz vállalni, jelentkezz Sourcing csapatunkba, ahol idővel saját projekteken is dolgozhatsz!

Beszerzési gyakornokként a feladataid közé tartozik majd:

- A beszállítói adatbázis karbantartása és frissítése, hogy mindig a legpontosabb információkkal tudjunk dolgozni
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- A többi funkcióval való szoros együttműködés (folyamatfejlesztés, problémamegoldás)
- A számlák azonosítására szolgáló PO (purchase order) rendszer és nyitott megrendelések kezelése
- A beszerzési folyamatokban való elmélyülés lehetősége (tárgyalások, eAukciók és eBid)

és sok más feladat, amiben a csapat munkáját segítve megtanulod majd a stratégiai beszerzés teljes skáláját!

Elvárások / Requirements

Szeretnénk, ha legalább heti 24 órát tudnál jönni, emellett lehetnek aktív vagy passzív féléves tanulmányaid, preferáltam közgazdaságtan, beszerzés vagy logisztika területén. Fontos nekünk, hogy angolul is legalább középszinten beszélj, ismerd a MS Office prgramokat és mindig számíthassunk a precizitásodra és lelkesedésedre a munkavégzésben.

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

- profi és motivált a csapatunk, szívesen foglalkozunk az új kollégák tanításával
- gyártó környezetben dolgozni nagyon izgalmas, ráláthatsz egy teljes üzlet működésére, nem csak részfeladatokra számíthatsz
- ahogy egyre önállóbb leszel, megbízunk benned és támogatunk mindenben, hogy tudj fejlődni

Kapcsolattartó / Applications