ellátási lánc (supply chain) gyakornok | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
logistics / procurement
job type
permanent
reference number
135 / 37
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
Ellátási lánc (Supply Chain) gyakornoki lehetőség a Tungsramnál, gyártó környezetben!

Fő feladatok & felelősségek:

- a heti kereslet és kínálat tervezés támogatása
- készlet elérhetőségi adatok szolgáltatása
- új folyamat felépítésében, tesztelésében és kivitelezésében való részvétel
- termék és tervezési paraméterek frissítése, hogy a többi kolléga és funkció számára elérhetőek legyenek a legfrissebb információk
- rendszeres és ad-hoc elemzések készítése, adatgyűjtés, riportok minőségének ellenőrzése (készlet, kereslet-előrejelzés, elérhetőségek, beszállítói kapacitások)
- új riportok fejlesztésében való részvétel

Elvárások / Requirements

Elvárásaink:

- folyamatban lévő vagy éppen befejezett egyetemi tanulmányok, preferáltan gazdasági területen (lehet műszaki is)
- legalább 30 órát tudsz vállalni a héten, minimum 4 munkanapon
- szívesen dolgozol számokkal, készítesz riportokot, erős analitikus készségekkel rendelkezel
- Magyar és angol nyelven kommunikációs szinten beszélsz
- kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
- nyitott gondolkodás, gyors tanulás és proaktivitás jellemez
- jó csapatjátékos vagy
- MS Office ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent: SAP vagy más ERP rendszer ismerete.

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes a Tungsramhoz jelentkezned?

- ez egy olyan támogató közösség, ahol sokat tanulhatsz
- komplex feladatok, melyekbe ahogy fokozatosan betanulsz, úgy kapsz egyre nagyobb felelősségi kört
- gyártó környezet Budapesten

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.