villamosmérnök (gyártás) | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
862 / 154
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Villamosmérnök kollégát keresünk a Tungsram budapesti (4. kerület) gyárába!

Mik lesznek a feladataid?

• A felügyelete alá tartozó területeken a gyártósorok megfelelő műszaki állapotának fenntartása és fejlesztése.
• Kapcsolattartás a központi szervezettekkel és a társüzemekkel
• A termelés működéséhez szükséges szolgáltatások és alkatrészek beszerzése
• Karbantartási alkatrészek felügyelete, kapcsolattartás a külső alkatrész beszállítókkal ill. szolgáltató cégekkel, új beszállítók keresése a költségek csökkentése érdekében.
• A gyártás műszaki és minőségjavító feladataiban való részvétel és azok támogatása, a területhez tartozó gyártási mutatószámok folyamatos nyomonkövetése, riportálása.
• Részvétel a költségcsökkentő, minőségjavító projektek tervezésében, kivitelezésében
• Szakmai projektek koordinálása, nyomon követése és végrehajtása
• Aktív részvétel szakmai, minőségbiztosítási és KEM tevékenységekben
• A berendezéseket vezérlő PLC programok fejlesztése és karbantartása
• PLC technikusok szakmai támogatása
• Az üzem tartalékalkatrész és karbantartási igény tervének elkészitése.
• A gyártósorok napi működésének biztosítása elektromos oldalról
• A gyártó berendezések hardveres és szoftveres ismerete

Elvárások / Requirements

Elképzeléseink rólad:

• Szakirányú felsőfokú vegzettség (Villamosmérnök diploma)
• Elektromos tervezői ambíció
• PLC programozói alapismeret
• MS Office felhasználói ismeret
• Jó kommunikációs készség
• Jó elemző készség
• Csapatjátékos

Alap szintű angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem kötelező!

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

• Nagy múltú nemzetközi vállalat
• Változatos munka
• Folyamatos szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Kérlek pályázatodat a "jelentkezem" gombra kattintva add be!