termeléstámogató és fejlesztő mérnök - izzólámpa terület | nagykanizsa

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
nagykanizsa, zala
job category
engineering
job type
permanent
reference number
9 / 5
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram Csoport Nagykanizsai telephelyére keresünk termeléstámogató és fejlesztő mérnököt!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

A termeléstámogató és fejlesztő mérnök feladatai:
• A gyárban felmerülő műszaki és technológiai problémák megoldása
• Műszaki ill. technológiai fejlesztések kezdeményezése, figyelembe véve a költségcsökkentést
• Anyagkiváltási tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
• Technológia fejlesztési tervek, dokumentációk készítése, a validációk, kísérletek végrehajtása
• Gyárban használatos informatikai rendszerek támogatása, használata (MIR, SAP, Enovia stb.)
• Kapcsolási rajzok szerkesztése, elkészítése
• Lámpadokumentációk előkészítése, elkészítése
• NPI csapatok munkájának helyi támogatása
• Új termékek helyi gyártásának elindítása határidők és egységköltség célok figyelembevételével
• Standard munkafolyamatok kialakítása (5S)
• AWO vezetés és részvétel

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
• Villamosmérnöki végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /Excel, Word, Minitab/
• Minőségbiztosítási ismeretek
• Vezetői és kommunikációs készség, határozottság, szervezőkészség, döntési képesség
• Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség, nagy terhelhetőség
• Angol nyelvismeret

Előnyt jelent:
• Vezetői tapasztalat
• Technológia tapasztalat
• LEAN, 5S tapasztalat, AWO vezetői tapasztalat
• Lámpagyártásban szerzett szakmai ismeretek
• Six Sigma Green Belt tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?

• támogató, szakmailag erős csapat
• karrierlehetőségek hosszú távon is
• modern gyár és munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.