telephelyi biztonsági vezető | kisvárda és hajdúböszörmény

posted
contact
piroska déri, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
kisvárda és hajdúböszörmény, borsod-abaúj-zemplén
job category
engineering
job type
permanent
reference number
1020 / 188
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat a fő területén, a világítástechnikában és a villamosítás lehetőségeit keresve. Az autólámpa üzletág több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

A Tungsram Kft. kisvárdai és hajdúböszörményi telephelyére keresünk telephelyi biztonsági vezető munkatársat.

• Munkáját az elvárható szakértelemmel és gondossággal végzi. Gondoskodik arról, hogy a vállalati központ által kiadott biztonsági előírások, szabályok, követelmények minden telephelyen érvényesüljenek.
• Gondoskodik arról, hogy a krízishelyzetek kezelésének előírásai és a biztonsági előírások naprakészek legyenek és betartásra kerüljenek a vállalat valamennyi egységénél (háttér ellenőrzés, azonosító kártya viselés, telephelyek biztonsági szabályinak betartása)
• Beléptető -, CCTV - és betörésgátló rendszerek megfelelő alkalmazásával gondoskodik a vállalat telephelyein költséghatékony biztonsági rendszerek felállításáról és működtetéséről
• Szerződéses partner alkalmazásával oldja meg a vállalat valamennyi telephelyének őrzésvédelmi feadatait. Gondoskodik valamennyi saját dolgozónk és a vállalat telephelyein szerződés alapján munkát végző partnerek biztonságáról, be-kiléptetéskori kultúrált de megbízható ellenőrzésérükről
• A vállalat biztonsági szabályai és a kríziskezelési előíráoknak megfelelően:
-vizsgáljon ki minden vállalati biztonságot érintő fenyegetést vagy vállalat tulajdon elsajátítására irányuló cselekményt, adjon javaslatot azok megelőzésére, intézkedjen a biztonsági rendszerek tökéletesítésére
-rendszeresen auditálja a biztonsági szolgáltató cég tevékenységét, adjon javaslatot hatékonyságuk növelésére és ellenőrizze annak hatékonyságát,gondoskodjon arról, hogy a szerződéses partner a legjobb szolgáltatást nyújtsa a piacon elérhető leghatékonyabb áron
-készítsen rendszeres, de legalább évi egyszeri biztonsági önértékelést, tegyen javaslatot és intézkedjen a tanúlságok hasznosításáról
• Működjön közre a területet irintő pénzügyi tervezet elkészítésében és gondoskodjon a rendelkezésre állő budget hatékony felhasználásáról.
• Folyamatos önképzés, részvétel a tevékenységet segítő, kiegészítő tanfolyamokon, tréningeken.

Elvárások / Requirements

• Befejezett középfokú vagy felsőfokú végzettség (gazdasági, mérnöki diploma; rendőrtiszti végzettség előny) • Minimum 2-3 év vagyonvédelem területén szerzett gyakorlat
• Jó kommunikációs és meggyőzőképesség
• Munkaterületen elért eredmények
• Pontosság
• Változások kezdeményezése és vezetése
• Problémamegoldó készség, megoldás-orientált döntések meghozatalának képessége
• Angol nyelvtudás
• Számítógépes ismeretek, MC Office
• Biztonságtechnikai rendszerek ismerete
• Projekt vezetés
• Több telephely feladatainak ellátásra képes
• Utazási hajlandóság

• Legyen tudatában annak, hogy tevékenysége akár közvetve, vagy közvetlenül hogyan befolyásolja a minőséget.
• Ismerje és tartsa be a munkakörére vonatkozó minőségbiztosítási eljárásokat, utasításokat.

• Ismerje fel és tegyen javaslatot a minőséget veszélyeztető helytelen gyakorlat kiküszöbölésére.

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Személyre szabott fejlődés és karrierút
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
• Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
• Jó csapat, támogató hangulat

Kapcsolattartó / Applications

Piroska Déri

piroska.deri@randstad.hu

+36 30 340 89 02