projekt vezető mérnök | zalaegerszeg

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
zalaegerszeg, zala
job category
engineering
job type
permanent
reference number
125 / 27
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát. Meglévő csapatunk erősítésére, a zalaegerszegi gyáregységünkbe keresünk projekmanagert.

Feladatai:

· Gyári projektek vezetése, megtervezése, ütemezése és végrehajtása
melyben cél a gyártási folyamatok fejlesztése, költségcsökkentés, minőségjavítás és új
termékek bevezetése
Kapcsolódó projektekkel történő folyamatos egyeztetés,együttműködés
· Gyári szervezetekkel történő együttműködés, a projekt tervek felépítése és a projekt
lebonyolítása során
· Projekt megvalósítására dedikált csapat vezetése
· Projekt beszámolók megtartása és a projekt dokumentálása
Auditképesség megvalósítása fenntartása
· Változások menedzselése, a folyamtos gyártás megindulásáig a project követése
Vevői műszaki kommunikáció, látogatások,vevőauditok lebonyolítása ill. azon való részvétel
Új termék árajánlat kidolgozásában való részvétel
Mintagyártások szervezése, dokumentálása, követése

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:
· felsőfokú műszaki végzettség
· angol nyelvtudás tárgyalási szinten
· projektvezetési tapasztalat
· önállóság
· célorientáltság
· jó kommunikációs képesség
· határozottság
· vezetői képesség, együttműködési készség
· stressztűrő képesség

Az ideális jelölt:
· gyártástechnológiai ismeretek
· SAP ismeret
· LEAN ismeret
· jó problémamegoldó képesség
· csapatmunka

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes erre a pozícióra jelentkezni?

· nagyon változatos, komplex munkakör
· sok társterülettel van lehetőség együtt dolgozni
· multinacionális céges kultúra
· szakmai fejlődést nagyon támogató környezet
· a cégen belüli változásokkal izgalmas új projektek jönnek

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.