npi mérnök | zalaegerszeg

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
zalaegerszeg, zala
job category
engineering
job type
permanent
reference number
124 / 26
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
Meglévő csapatunk erősítésére, a zalaegerszegi gyáregységünkbe, lemezmegmunkálás területre keresünk NPI mérnököt.

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval élesztjük újjá és folytatjuk a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát.

Feladatai:

• Stancoló és Lézervágó gépek CAD-CAM-es programozása
• 2D/3D tervezés, műhelyrajzok elkészítése
• Folyamatfejlesztés
• TCO projektekben való aktív részvétel
• Mintagyártás támogatása
• Árajánlatok készítése
• Táblaprogramok készítése
• Új technológiák támogatása
• Új technológiák bevezetése
• Hajlítás technológia műszaki támogatása
• LOTO feladatok végrehajtása

Elvárások / Requirements

Pályázati feltételek:

• Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség,
• Hegesztőmérnöki végzettség előny,
• Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalat,
• Szabványismeret (ISO 9001, ISO TS/IATF),
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Középfokú angol nyelvtudás,
• Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság,
• Komplex gondolkodásmód és jó problémamegoldó képesség,
• Együttműkődő képesség,
• Precíz, pontos munkavégzés.

Az ideális jelölt:
• eredményorientált
• átfogó és komplex látásmóddal rendelkezik
• vállalati szinten gondolkozik

Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Miért érdemes jelentkezni?

• a cégen belüli változások miatt növekszik a piac és a megrendelések száma, így sok izgalmas projektre lehet számítani
• komplex munkakör, melyben sokat lehet tanulni
• multinacionális cég

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a "Pályázom CV nélkül" gombra kattintva lehet - van lehetőség CV hozzáadására, azonban nem kötelező.