minőségügyi mérnök | hajdúböszörmény

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
hajdúböszörmény, hajdú-bihar
job category
engineering
job type
permanent
reference number
468 / 67
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.
Minőségügyi mérnök kollégát keresünk Hajdúbörményre a Tungsram gyárába!

A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tér vissza a piacra. „Örökségünk az innováció” – ezzel a jelszóval éleszti újjá és folytatja a magyar kreativitás 120 éves, büszke hagyományát a Tungsram Csoport frissen összeállt menedzsmentje.

Feladatok:

- Minőségi mérőszámok nyomon követése, javító és megelőző intézkedések meghatározása és felügyelete
- Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- Részvétel az új termékek bevezetésében, a mintagyártások felügyeletében és a kapcsolódó felülvizsgálatokon
- A reklamációk okainak feltárása , akciók meghatározása és ellenőrzése
- 8D riportok készítése
- Folyamatos kommunikáció a belső és külső vevőinkkel
- Az információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- Belső auditokon való aktív részvétel
- Minőségügyi dokumentációk, előírások változásainak kezelése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, anyag-, minőségbiztosítási mérnök);
- Legalább 2-3 év minőségügy területén szerzett szakmai tapasztalat ipari, termelési környezetben
- Középfokú angol nyevtudás
- Minőségorientált gondolkodás
- Magas terhelhetőség
- Magabiztos fellépés
- Magas szintű rugalmasság
- Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
- Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
- Személyre szabott fejlődés és karrierút
- Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
- Stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
- Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény (Kinizsi utca 1.)

Kapcsolattartó / Applications