minőségirányítási gyakornok (kerámiagyár) | budapest

posted
contact
ildikó bertók, randstad hungary
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
engineering
job type
permanent
reference number
584 / 98
contact
It is not mandatory to enclose your CV to apply for this position, but If you have an updated version it is a big help for us. If it is not up to date or not available now, you can also upload it later at any time when you log in to your profile.

Érdekes számodra a minőségirányítás, quality vonalon gondolkozol hosszútávon? Tudsz 32 órában dolgozni?

A Tungsram budapesti kerámiagyárába keresünk minőségirányítási gyakornokot!

Feladatok, amelyet a gyakornok elsajátít:

• A felelőssége alá tartozó kerámia gyártás minőségtervének elkészítése, a feladatok koordinálása, a megvalósulás nyomonkövetése, az esetleges eltérésekre javító intézkedések kezdeményezése, megvalósulásuknak nyomon követése
• Külső és belső minőségi reklamációk és jelzések kezelése, javító intézkedések kezdeményezése, követése, változások minőségirányítási rendszerbe történő beillesztése
• Minőséggel kapcsolatos mutatók és statisztikák készítése
• Rendszeres beszámoló a nyitott témákról a közvetlen vezető részére
• A gyártásközi és laboros minőségellenőrök, technikus koordinálása
• Dolgozók minőségügyi oktatása, a munkavégzéséhez szükséges minőségbiztosítási ismeretek és készségek meglétének ellenőrzése, fejlesztése.
• FIS és SPC adatfigyelés, elemzés, ill. beavatkozások és zárolások kezelése
• Minőségügyi dokumentáció érvényességének figyelemmel kísérése Kiugró selejtek okainak, gyártási körülményeinek meghatározása, beszámolás a reggeli bejáráson
• Külső és belső auditokon való részvétel, intézkedések végrehajtása, visszaellenőrzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

• Folyamatban lévő Főiskolai / Egyetemi mérnök végzettség (Bsc / Msc)
• Minimum 32 óra / hét vállalása
• Számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Precíz és önálló munkavégzés
• Erős folyamat ismeret, eredmény orientáltság és proaktívítás
• Kreatívitás, nyitottság új ötletekre
• Agilitás és elkötelezettség a napi rutin iránt
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:
• Nagy múltú vállalat
• Változatos munka
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Vállalaton belüli karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Jelentkezni a hirdetés mellett található "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.